Секрети виробництва сиру кисломолочного ТМ «Гармонiя»!

Jul 4, 2019 9:11:00 AM

Сир кисломолочний є традиційним молочним продуктом у раціоні населення України!  Що треба знати про сир «Мгарський» вiд ТМ «Гармонiя»?
СЕКРЕТИ ВИРОБНИЦТВА СИРУ КИСЛОМОЛОЧНОГО ТМ Гармонія:

  • Основа основ всієї продукції ТМ «Гармонія» – якісна сировина (МОЛОКО) - 16 фермерських господарств
  • МОДЕРНІЗАЦІЯ. Виробництво продукту високої якості невід’ємно пов’язане з оновленням та модернізацією виробничого процесу - встановлено нову атоматизовану лінію фасування кисломолочного сиру – що забезпечила виключення  будь якої ручної праці на всіх етапах виробництва,  а у самому виробничому процесі задіяний тільки оператор лінії.
  • Рецептура – сир кисломолочний Мгарський, ТМ Гармонія виготовляється методом сквашування коров’ячого молока за допомоги введення закваски європейської якості


Сир «Мгарський» взагалі не містить ніяких домішок і консервантів, ЦЕ ЯКІСНИЙ КИСЛОМОЛОЧНИЙ ПРОДУКТ, ЯКИЙ ВИГОТОВЛЯЕТЬСЯ МЕДОМОМ СКВАШУВАННЯ!
ІЗ СЕРЦЯ ПОЛТАВЩИНИ ГАРОМНІЮ В КОЖЕН ДІМ!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.