Офіційно! СК «ФАВОРИТ» оголосив про зняття з чемпіонату України Суперліга. Чоловіки сезону 2019/2020

Sep 27, 2019 10:13:59 PM

26 вересня 2019 року в актовому залі ТОВ «Лубенський молочний завод» відбулася ресконференція, яку провів Президент федерації волейболу Полтавської області та генеральний директор ТМ «Гармонія» Володимир Дорош. Причиною зустрічі власника та менеджменту СК «Фаворит» із представниками ЗМІ стало складне, але вимушене рішення про відмову клубу від участі у Чемпіонаті України - Суперліга. Чоловіки сезону 2019/2020 рр.

“Я хочу донести до громадськості від першоджерела причини даної ситуації. За 14 років існування клубу їх назбиралося багато: неналежна увага керівництва ФВУ до внутрішнього Чемпіонату та недостатнє його фінансування, відсутність додаткових спонсорів для команди, крім ТМ «Гармонія», яка всі ці роки утримує клуб за власний рахунок, відсутність власного спортивного залу для тренувань команди, ” - зазначив на початку зустрічі Володимир Дорош. За останні два роки СК «Фаворит» - уже третя команда, яка відмовляється від участі у Суперлізі через недостатність фінансування.

Негативна тенденція розпочалася в минулому році із відмови харківського «Локомотива», в поточному сезоні уже дві команди, сумський "ШВСМ-СумДУ" і СК «Фаворит» не будуть грати у Суперлізі. “Якщо ФВУ не змінить підхід, то ми втратимо усі команди Суперліги, що фінансуються лише спонсорами,” - наголосив В.Дорош.

СК «Фаворит» - єдиний клуб з районного центру України, який грав серед чоловічих команд Суперліги, і в свої найкращі роки став бронзовим призером Чемпіонату. Керівництво клубу розглядає можливість повернення СК «Фаворит» до Чемпіонату в наступному сезоні, але лише за умови якісних змін у волейбольному середовищі України.

Як Президент федерації волейболу Полтавської області Володимир Дорош зазначив:

«Популяризація волейболу в Україні має відбуватися на національному рівні. Гарним прикладом є сусідня Польща, яка робить волейбол масовим видовищем, що відвідує 15-20 тисяч глядачів. У нашій же державі, на превеликий жаль, позитивних змін у волейболі наразі немає, і тримається даний вид спорту на добровільних ініціативах ентузіастів, спонсорів та небайдужих справжніх шанувальників цієї гри».

Усі ці роки ТМ «Гармонія» повністю утримувала СК «Фаворит», як генеральний спонсор, в рамках власного соціального проекту підтримки української молоді. Відкритий у вересні 2018 року у м.Лубни найпотужніший культурний осередок Полтавщини - Центр Дозвілля «Гармонія», діяльність якого спрямована на підтримку та розвиток дитячої творчості Лубенщини - розширив соціальну складову бренду «Гармонія». Володимир Миколайович наголосив: «Центр Дозвілля «Гармонія» розвивається фан тастичними темпами. Це є наше надбання і наша гордість».

Зважаючи на вищезазначені причини та зміни у складовій соціальної стратегії ТМ «Гармонія», керівництвом підприємства було прийнято рішення з переорієнтації спонсорської підтримки у напрямку центру дозвілля «Гармонія». Безпосередньо під патронатом торгової марки, Центр відпрацював свій перший рік і потребує в подальшому фінансової інвестиції в майбутнє нашої країни – наших дітей!

До структури спортивного клубу «Фаворит» входить і кінний напрямок, який також має потенціал для розвитку. І на 2020 рік у планах мецената Володимира Дороша - відкрити найкращий заміський кінно-спортивний комплекс Полтавщини, зі здатністю приймати 150-160 вершників та проводити професійні змагання з конкуру та виїздки європейського рівня. Наприкінці пресконференції, Володимир Миколайович подякував представникам ЗМІ за інформаційну підтримку СК «Фаворит" в сезоні 2018/2019 та висловив сподівання, що команда повернеться в наступному сезоні в Суперлігу та отримає необхідну підтримку від ФВУ та місцевої
влади.

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.