З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!

Oct 15, 2019 1:31:30 PM

Шановні працівники ТОВ «Лубенський молочний завод»!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!

ТОВ «Лубенський завод» - один з лідерів молокопереробної галузі Полтавщини, який відіграє провідну роль у забезпеченні економічного і соціального розвитку нашого регіону.

Молочна продукція ТМ «Гармонія», яку люблять та щодня смакують мільйони українців, - це результат кропіткої і відповідальної праці кожного з працівників підприємства.

Професіоналізм, любов до своєї справи, прагнення бути найкращими – ось що вирізняє наш трудовий колектив! Ми працюємо над створенням якісної та конкурентоспроможної продукції, використовуючи сучасне обладнання та новітні технології, дотримуючись вимог та стандартів якості, контролюючи усі етапи виробничого процесу, щоб український продукт був якісним, індивідуальним та знаним на світовому ринку!

У день професійного свята – Дня працівників харчової промисловості - прийміть щиру подяку та шану за вашу відповідальну працю. Нехай кожен день приносить Вам нові здобутки і досягнення, а Ваше життя буде щасливим і радісним. Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, наснаги, любові, добра та гармонії!

З повагою

генеральний директор

ТОВ «Лубенський молочний завод»

Володимир Дорош

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.