Відкриття фірмового магазину ТМ «Гармонія»

Nov 20, 2017 5:47:57 PM

1 грудня 2017року запрошуємо на відкриття фірмового магазину ТМ «Гармонія», побудованого поряд з підприємством Лубенський молочний завод.

Завітати сюди варто всім, кому близькі не лише ідеї здорового харчування, а й здорового способу життя загалом. Адже в асортименті магазину буде широкий вибір молочної продукції з «найсмачнішими» цінами, це сири, йогурти, сметана, молоко, молочнi десерти -  невичерпне джерело вкрай нобхiдних для організму вiтамiнiв та мiкроелементiв.

Асортимент фірмового магазину ТМ «Гармонiя» приємно здивує шанувальників кондитерських виробів: ексклюзивні торти на замовлення, улюблені тістечка, вишукані кейк – попси, печіво та  мафіни власного виробництва і все це з натуральних інгредієнтів.

Побувавши тут, Ви вiдчуєте справжню Гаромнію!

Це - поєднання аромату молока з кавою, це духмяна свіжа випічка, це  домашній затишок i лаунж - атмосфера.

Завітайте на запашну каву зі свіжою випічкою на будь який смак та переконайтеся, у нас Вам буде комфортно відчувати себе, адже магазин буде оснащено сучасними меблями, зручним диванчиком та міні-барною стійкою, а для тих, хто бажає завжди залишатися он-лайн – Wi-Fi.

Запрошуємо Вас на відкриття 1 грудня 2017 року 0 12:00 у м. Лубни по вул.Індустріальна,2

Увага! Саме в день відкриття перші сто відвідувачів отримають гарантовані подарунки здійснивши покупку будь - якого товару на сумму від 100 грн одним чеком! 

Пам’ятайте - кращий асортимент молочної продукцiї тільки у  фiрмовому магазинi ТМ «Гармонiя»!

Вiдчуй себе особливим з ТМ «Гармонiя».

Із Серця Полтавщини, Гармонію в кожен дім!

 

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.