Фруктовий чи зі злаками: ідеальна формула йогурту ТМ «Гармонія»!

Dec 3, 2019 11:21:43 AM

Серед численного різноманіття кисломолочних продуктів особливе місце займає йогурт. Історія цього надзвичайно корисного продукту налічує понад 8 тисяч років і в одному з варіантів перекладу з турецької означає «довге життя». Цей традиційний кисломолочний напій полюбляють за його безумовну цінність для людського організму, доведену численними лабораторними дослідженнями.

Йогурт – це багатюще джерело вітамінів та корисних бактерій, які сприяють поліпшенню травлення, підтриманню балансу мікрофлори та зміцненню імунітету. Його ніжний молочний смак, густа консистенція, приємний аромат завоював серця мільйонів споживачів в усьому світі.

Виробництво сучасного питного йогурту ТМ «Гармонія» відбувається за класичною рецептурою зі свіжого фермерського молока шляхом внесення європейських заквасок чистих культур молочнокислих бактерій. Фруктовий чи злаковий наповнювач найвищої якості додається в уже готовий продукт безпосередньо перед фасуванням для максимального збереження свіжості та корисних властивостей йогурту.

Йогурт  ТМ «Гармонія» «Мгарський» - це продукт поживний, а в поєднанні з наповнювачами «Вишня-черешня», «Полуниця» і «Злаки» – ще й особливо смачний.

Йогурт, виготовлений за технологією на Лубенському молочному заводі має підтверджену якість, безпечність, регламентовану кількість корисних життєздатних молочнокислих бактерій, а також низьку калорійність, що дають змогу відносити даний продукт до категорії «корисних для споживання» людям, що слідкують за власним здоров»ям.

Ідеальна формула гармонійного йогурту – це традиції якості, контроль технологічного процесу на всіх етапах виробництва, найсучасніше обладнання,  відбірна сировина, найкращі інгредієнти, перевірена рецептура та частинка любові працівників, з якою виготовляється найсмачніша продукція ТМ «Гармонія» на виробничих потужностях у самому серці Полтавщини!

Існує думка, що йогурт приготований в домашніх умовах буде кориснішим, але  враховуючи технологічний прогрес та сучасний темп життя, готовий йогурт перевіреного виробника стане гарною альтернативою для перекусу, коли часу на приготування вдома зовсім не вистачає.

Лінійку смаків гармонійних йогуртів формують наповнювачі зі шматочками ягід та злаків одного з провідних європейських виробників перевіреної якості, сертифіковані та безпечні.

Йогурт «Вишня – черешня» має яскраву кисло-солодку плодову нотку, а справжні  шматочки ягід додають смаку неперевешеності!

Йогурт «Полуниця» - безумовна гармонія смаку запашної, ароматної, стиглої та солодкої полуниці!

Йогурт «Злаки»  - справжній злаковий «вибух» із суміші пластівців зернових культур (пшениці, ячменю, жита, вівсу, спельти), пшеничних та житніх висівок, який ідеально поєднується з молочною основою!

Тож який би «Мгарський» Вам не припав до душі, експериментуйте зі смаками, пийте йогурти і будьте здорові!

З турботою про Вас, ТМ «Гармонія»!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.