«Гармонія_Фест 2019» в Лубнах відвідали понад 6000 гостей!

Jul 13, 2019 9:12:59 AM

6 липня в центральному парку міста Лубен відбулося вражаюче, грандіознеСвято морозива ТМ «Гармонія»,  яке вже четвертий рік поспіль традиційно організовує для усіх ласунів ТОВ «Лубенський молочний завод». На один день ТМ «Гармонія» перетворила паркову зону на справжню країну веселощів, розваг та гарного настрою, облаштувавши для дітей та дорослих яскравіфотозони, ігрові майданчики та найкрутіші атракціони! 

«Масштабне дійство, що розгорнулося на центральній алеї парку, офіційно розпочалосяна головній сцені біля фонтану об 11 годині з привітань виконавчого директора підприємства», — Оксани Стасенко

Далі, протягом усього дня, тривав святковий концерт, у якому взяли участь зразковий аматорський колектив східного танцю «Аміра» ( керівник Тетяна Дацій), солісти тернівського будинку культури Засульської ОТГ (керівник Тетяна Матяш) та вокальний ансамбль «Калиновий цвіт» АнтоніниЛоїк. Також,з індивідуальною двох годинною програмою відбувся звітний концерт вихованцівЦентру Дозвілля «Гармонія»:танцювальні колективи «Garmonija-Dance»,«Garmonija-Gloris» та«Garmonija- Dancebaby», солісти вокального напрямку«Garmonija – Voice» та артисти циркової студії«Garmonija-Magic» не тільки продемонстрували здобутки першого року, але й провели майстер класи для всіх бажаючих гостей свята.
Справжній заряд позитиву отримали любителі морозива, які брали участь у надзвичайно цікавих  майстеркласах, грали у гігантський твістер, змагалися у турнірі з бейблейду, співали в караоке, змагалися в конкурсі з піною, вигравали цінні подарунки  та смакували улюбленим пломбіром ТМ «Гармонія»! 
Цьогоріч організатори вражали місцеву публіку яскравим шоу мильних бульбашок, гучною фан-зоною «Караоке на фонтані» та найочікуванішим конкурсом «З головою в піні», який став справжньою родзинкою заходу! 

більше фотографій тут >>>

МЕГА задоволення, незабутні враження та яскраві емоції від ТМ «Гармонія» отримали більше шести тисяч мешканців та гостей міста, якізавітали на незабутній сімейний відпочинок - СВЯТО МОРОЗИВА «Гармонія-фест»! 

Сьогодні, у складний для країни час, ТМ «Гармонія» розуміє на скільки важливо дарувати дітям радість дружнього спілкування та родинний затишок. Тому наша велика команда буде продовжувати свої соціальні ініціативи! 
Тож ми вже розпочинаємо підготовку до свята «Гармонія-фест 2020», і чекаємо Вас в наступному році, повірте це буде надзвичайно гармонійно!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.