Сир «Мгарський» ТМ «Гармонія» успішно пройшов перевірку!

Jul 22, 2019 10:07:50 AM

«Добрий знак» - це незалежна система контролю якості і безпеки продуктів харчування.

Місією проекту є визначення найбільш якісних і безпечних продуктів харчування та формування в українському суспільстві культури усвідомленого споживання.

Сир кисломолочний «Мгарський» нежирний та 5% (відсотків) жирності ТМ «Гармонія» успішно пройшов  перевірку  незалежної системи контролю якості «ДОБРИЙ ЗНАК».

Ці продукти, а також виробництво, пройшли перевірку по самим жорстким українським і європейським нормам в міжнародних лабораторіях.

#garmonija #tmGarmonija #GarmonijavKozhenDim #IzSercyaPoltavshchyny #garmonijathebest #garmonijanatural #garmonijaquality #garmonijaonly #EcologicallyCleanRegion #garmonijahealth #GarmonijaTasty

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.