Сир кисломолочний «Мгарський» нежирний та 5%(відсотків) жирності ТМ «Гармонія» успішно пройшов перевірку незалежної системи контролю якості «ДОБРИЙ ЗНАК».

Jul 10, 2019 10:13:57 AM

ТОВ «Лубенський молочний завод» одним із перших серед молокопереробних підприємств України розробив і впровадив у себе інтегровану систему управління якістю та безпечністю харчових продуктів, що відповідають вимогам стандарту ISO 9001 та ISO 22000 і тепер щорічно підтверджує відповідність даним стандартам.

21 березня 2019 року у ТОВ «Лубенський молочний завод» відбувся наглядовий аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015  та ISO 22000:2005. Аудиторську перевірку виконував сертифікаційний центр ОСCМ «ПРИРОСТ» - офіційний представник  DQS Group в Україні. DQS заснований у Німеччині (м.Франкфурт-на-Майні) як перший орган по сертифікації систем менеджменту. Створення DQS було ініціативою DGQ (Німецьке товариство з якості) та DIN (Німецький інститут стандартизації).

 У ході перевірки виробничих цехів та адміністративних підрозділів, представники аудиторської групи відзначили сильні сторони менеджменту ТОВ «Лубенський молочний завод», визначили потенціал для поліпшення інтегрованої системи управління та підтвердили чинність сертифікату відповідності стандартам якості та безпечності ISO 9001:2015  та ISO 22000:2005.

Впровадження на підприємстві системи управління безпекою потребує застосування таких схем переробки молока, які дозволяють знизити ризик виникнення небезпечних факторів.
Торгівельна марка «Гармонія» приділяє особливу увагу якості продукту, саме тому у виробництві використовується тільки молоко вищого гатунку з фермерських господарств, яке проходить багатоступеневу перевірку на наявність навіть найменших домішок сторонніх речовин. Усі продукти виготовляються по класичній рецептурі та зберігають максимальну користь молочних продуктів.

Наприкінці 2018 року незалежна система контролю якості «Добрий знак» перевірила  на відповідність окремим вимогам, встановленим в нормативних документах України, Європейського Союзу, міжнародних нормативних документах, продукцію ТМ «Гармонія»  в категорії сир кисломолочний. За результатами перевірки продукту та аудиту потужностей підприємства, сир кисломолочний «Мгарський» знежирений та 5% жиру торгівельної марки «Гармонія», успішно пройшов перевірку, а ТОВ «Лубенський молочний завод»  отримало ліцензійне право наносити «Добрий Знак» на вище зазначену продукцію.

Сир кисломолочний «Мгарський» нежирний та 5%(відсотків) жирності ТМ «Гармонія» успішно пройшов  перевірку незалежної системи контролю якості «ДОБРИЙ ЗНАК».

Будьте впевнені у тому, що вживаєте!

#garmonija #tmGarmonija #GarmonijavKozhenDim #IzSercyaPoltavshchyny #garmonijathebest #garmonijanatural #garmonijaquality #garmonijaonly #EcologicallyCleanRegion #garmonijahealth #GarmonijaTasty
Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.