Підтвердили чинність сертифікату відповідності стандартам якості та безпечності!

Jul 22, 2019 2:12:10 PM

ТОВ «Лубенський молочний завод» одним із перших серед молокопереробних підприємств України розробив і впровадив у себе інтегровану систему управління якістю та безпечністю харчових продуктів, що відповідають вимогам стандарту ISO 9001 та ISO 22000 і тепер щорічно підтверджує відповідність даним стандартам.
21 березня 2019 року у ТОВ «Лубенський молочний завод» відбувся наглядовий аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 22000:2005. Аудиторську перевірку виконував сертифікаційний центр ОСCМ «ПРИРОСТ» - офіційний представник DQS Group в Україні. DQS заснований у Німеччині (м. Франкфурт - на - Майні) як перший орган по сертифікації систем менеджменту. Створення DQS було ініціативою DGQ (Німецьке товариство з якості) та DIN (Німецький інститут стандартизації).
У ході перевірки виробничих цехів та адміністративних підрозділів, представники аудиторської групи відзначили сильні сторони менеджменту ТОВ «Лубенський молочний завод», визначили потенціал для поліпшення інтегрованої системи управління та підтвердили чинність сертифікату відповідності стандартам якості та безпечності ISO 9001:2015 та ISO 22000:2005.


Будьте впевнені у тому, що споживаєте!


#garmonija #tmGarmonija #GarmonijavKozhenDim #IzSercyaPoltavshchyny#garmonijathebest #garmonijanatural #garmonijaquality #garmonijaonly#EcologicallyCleanRegion #garmonijahealth #GarmonijaTasty