Відкриття найпотужнішого культурного осередку полтавщини - Центру Дозвілля «Гармонія»!

Sep 10, 2018 5:16:11 PM

Неймовірний, багатомільйонний подарунок місту зробила ТМ «Гармонія», ТОВ Лубенський молочний завод - в рамках заходів присвяченим 80 – річчю з дня заснування, та відкрила найпотужніший культурний осередок Полтавщини у місті Лубни! 04.09.2018р. о 16:00 у м. Лубни, Полтавської область, по проспекту Володимирський, 212. відкрито ЦД "Гармонія"! Новітні технології будівництва, найновіша система кондиціонування і вентиляції, професійне обладнання для роботи секцій, гурткової роботи у різних напрямках, зони відпочинку, паркінг, індивідуалізація педагогічного процесу, професійне спортивне і танцювальне покриття. Підлога GraboSport, що запобігає деформації дитячих ніжок при навантаженні на заняттях, відповідає всім нормам та стандартам професійних спортивних покриттів, а оптимальний баланс між прилипанням та ковзанням захищає від травм, оптимізує  навантаження на суглоби та хребет.
Це сучасний, комплексний, багатопрофільний позашкільний навчально - розважальний заклад європейського рівня. При його створенні врахували всі необхідні умови для гармонійного розвитку дитини.
Центр Дозвілля «Гармонія» яскраво вирізняється на фоні інших подібних центрів в Україні.  В першу чергу тим, що його будували за найсучаснішими європейськми технологіями і тут є можливість одночасно тренуватися мамам з дітьми.  Триповерхова будівля дозволяє одночасно прийняти понад 300 відвідувачів закладу. На першому поверсі бальна студія і фітнес- зал. На нульовому поверсі обладнані творчі майстерні. Тут є зали для занять прикладними та образотворчим  мистецтвом, малюванню, співам, навчанню гри на гітарі. На всіх поверхах - сучасні гардеробні, душові та туалетні приміщення, професійне обладнання для роботи секцій, студій та гуртків всіх напрямків.  На другому поверсі розташований найсучасніший колл-центр підприємства.

Завітайте до нас, бо краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

ДУМКАМ – ВИСОКІ МРІЇ!
СЕРЦЮ – ДОБРІ ПОЧУТТЯ!
ТІЛУ  – ГРАЦІЮ!
ДУШІ  - ГАРМОНІЮ!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.