Молоко - основа продукцiї « ТМ «Гармонiя»!

Aug 14, 2019 1:22:38 PM

У бурхливому сьогоденнi з його екологiчними негараздами й високою ймовiрнiстю погiршення здоров’я через шкiдливе харчування, постає питання –  яку їжу ми вживаємо? Чи це натуральнi продукти, якими обдарувала нас природа, чи це набiр штучних замiнникiв, рясно здобрених хiмiчними добавками та пiдсилювачами смаку? Адже на перший погляд складно вiдрiзнити натуральний продукт вiд його замiнника.

Дбаючи  про Ваше здоров’я, ТМ «Гармонiя» переробляє понад 100 тон молока на добу.

Створити продукт, який Ви полюбите – основна мета ТОВ «Лубенський молочний завод», виробника продукцiї ТМ «Гармонiя». Та який би продукт не створили фахiвцi заводу – нiжне вершкове масло, смачний йогурт, ароматна ряжанка, улюблене морозиво або ж солодкий сирок  - у будь-якому разi в його основi завжди буде натуральне молоко.

Потужностi, якi розмiщеннi в центрi Полтавщини, знаходяться поряд з великою кiлькiстю фермерських господарств - тобто, вiд ферми  до заводу молоко долає шлях не бiльше, нiж за годину-пiвтори. Його везуть сюди щодня з 16 кращих фермерських господарств Полтавської області.

Сучасне високотехнологiчне обладнання, на якому переробляють молоко. Весь процес комп’ютеризований, абсолютно закритий i налаштований так, що унеможливлює втручання людини в систему транспортування сировини трубопроводом на технологічну перербку. Фахiвцi конролюють та слiдкують за відповідністю автоматизованого технологiчного процесу, температурою, i таке iнше.

Високi стандарти якостi, впровадженi на Лубенському молокозаводi, постiйно перевіряють як внутрiшнi, так i зовнішні незалежнi лабораторiї. На кожнiй упаковцi продукцiї ТМ «Гармонiя» Ви знайдете напис вiдповiдностi до норм ДСТУ та ТУ. 

Також чiтко налагоджена система, завдяки якiй продукцiя якнайшвидше потрапляє  у розгалужену мережу супермаркетiв та магазинiв.

Тож будьте певнi, основа абсолютно всiх продуктiв, якi створює Лубенський молочний завод - виключно натуральне молоко.

Вживайте натуральне з ТМ «Гармонiя»!


Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.