Молочні війни! СтопФейк!

Sep 11, 2019 10:52:48 AM

Лист звернення!

Шановні споживачі та партнери!

ТОВ «Лубенський молочний завод» заявляє про факт неправдивої інформаційної дискредитації нашого підприємства шляхом розміщення фейкових публікацій про порушення стандартів роботи в одній із соціальних мереж в інтернеті.  ТОВ «Лубенський молочний завод» звертає увагу громадськості, і особливо споживачів молочної продукції                      ТМ «Гармонія», що виробник дотримується усіх вимог чинного законодавства під час виробництва молочної продукції. Ми вимушені наголосити, що вважаємо розміщену в інтернеті інформацію спробою негідної конкуренції. Фото та відео матеріали, що опублікували в мережі, не відповідають дійсності та мають ознаки замовного матеріалу.

У  сучасному медіапросторі зіпсувати ділову репутацію стало значно простіше. Особливо в умовах жорсткої конкуренції серед виробників продукції масового попиту.  Швидкість поширення інформації дозволяє за дуже короткий термін звести нанівець ділову репутацію. Фейки блукають на просторах мережі, постійно атакуючи своїх жертв.

З великою прикрістю хочемо довести до відома споживачів продукції ТМ «Гармонія» інформацію про те, що ТОВ «Лубенський молочний завод» потрапив під приціл недобросовісних конкурентів готових дискредитувати нашу ділову репутацію. За останній місяць викладені в інтернеті фейкові матеріали здійняли хвилю незадоволення та обурення з боку користувачів соцмереж серед споживачів продукції ТМ «Гармонія».

Вже вдруге за період серпень-вересень у соціальній мережі «Фейсбук» з’являється «заказуха». Першим був випадок із домальованою головою миші, яку начебто знайшли в пакеті з-під молока. Неозброєним оком було помітно неякісну роботу в одному із графічних редакторів. Але ця інформація викликала неабиякий резонанс і за добу набрала в мережі понад двадцять тисяч поширень та коментарів, що теж свідчить про оплачене просування. У відповідь, представники заводу-виробника показали технічне оснащення цеху і продемонстрували  неможливість потрапляння сторонніх предметів у продукт.

Другим проявом «атаки»  на ТМ «Гармонію» стало відео в фейсбуці, в якому показують начебто факт неправомірної утилізації протермінованої продукції в несанкціонованих місцях. У відповідь на це інформуємо споживачів, що підприємство ТОВ «Лубенський молочний завод», ТМ «Гармонія»  здійснює виробництво своєї продукції, а також її утилізацію згідно норм чинного законодавства. Разом з тим наголошуємо, що Товариством «Лубенський молочний завод» укладений відповідний договір на утилізацію відходів. Слід зазначити, що наше Товариство реалізовує свою продукцію у великій кількості торгівельних мереж та магазинах роздрібної торгівлі і не в змозі контролювати подальше використання торгівельними мережами чи роздрібними магазинами, а також їх перевізників, з метою використання в подальшому цієї продукції, після збігу термінів її придатності. А також, ми як виробник не маємо правових підстав контролювати дії вищезазначених покупців, перевізників і т.д. щодо подальшого збуту, а саме куди вони направляють в свою чергу свій викуплений  товар (продукцію) згідно укладених договорів. Ми як виробники несемо відповідальність щодо якісних показників продукції протягом терміну його зберігання

З огляду на дану ситуацію звертаємося до споживачів продукції ТМ «Гармонія» з проханням максимально перевіряти дописи в мережі та звертатися безпосередньо на Гарячу лінію ТМ «Гармонія» у разі виявлення будь-якої інформації, що дискредитує нас як чесного виробника.

Скажімо разом: «Фейкам - стоп»!

 #З Гармонією в серці! #стопфейк! #В_кожен_Дім_Гармонію!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.