Регіональний лідер з виробництва молочних продуктів!

Aug 9, 2019 1:06:47 PM

ТОВ «Лубенський молочний завод» – одне з найбільших молокопереробних підприємств Полтавщини, регіональний лідер з виробництва молочних, кисломолочних продуктів, масла та морозива під ТМ «Гармонія» з історією успіху у понад 80 років.

ТМ «Гармонія» - це натуральна молочна продукція, яка народжується в результаті поєднання роботи команди провідних спеціалістів харчової промисловості України та використання високотехнологічного європейського обладнання, що дозволяє обробляти в день 200 тон молока.  Сировина для виробництва улюбленої продукції постачається виключно із найкращих фермерських господарств області, а жорсткі стандарти контролю якості дозволяють упевнено стверджувати про найвищу якість смачних та корисних молочних продуктів.

Компанія впевнено зміцнює свої позиції на внутрішньому ринку, розширюючи території продажів, та експортує свою продукцію в провідні країни світу, серед яких: Грузія, Туреччина, Індія, ОАЕ, Південна Корея.

Завдяки команді  професіоналів, які з повною віддачею підходять до вирішення усіх поставлених завдань, підприємство з впевненістю тримає курс на гармонійне майбутнє!

З любов’ю із серця Полтавщини, Ваша ТМ «Гармонія!

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.