А Ви знаєте, що ряжанка – основа здорового харчування!

Nov 15, 2019 5:03:47 PM

Хто з нас не знає ряжанку? Ряжанка – традиційний кисломолочний напій української кухні, що виготовляється з пряженого молока методом сквашування, має кремовий колір, приємний вершковий аромат та ніжну консистенцію.

За рахунок процесу сквашування, ряжанка засвоюється нашим організмом набагато краще ніж пряжене молоко. До її складу входять вітаміни групи А, В, С і РР. В ній присутня чимала кількість найважливіших для здоров'я людини мінеральних речовин — макро і мікроелементів: залізо, кальцій, сірка, магній, фосфор, калій і натрій. Також користь ряжанки полягає в великому вмісті кальцію.

Дієтологи і нутриціології в один голос радять ввести ряжанку в свій щоденний раціон. Адже, в одній склянці цього кисломолочного продукту міститься 1/4 необхідної добової норми кальцію і 20 % фосфору. Крім того, білок, який міститься в цьому напої, здатний засвоюватися значно легше і швидше, а ніж у молоці.

Ряжанка — надзвичайно корисний кисломолочний продукт!

  • ряжанка швидко вгамовує голод;
  • незамінний помічник під час дієт і розвантажувальних днів;
  • допоможе наситити організм кальцієм;
  • незамінна після сильних фізичних навантажень;

Ряжанка ТМ «Гармонія» має 4% жирності, до її складу входить: молоко коров’яче незбиране, вершки, бактеріальні культури (кількість життєздатних молочнокислих бактерій в 1 см 3 не менше 1×10 7 КУО). Неперевершений та унікальний смак цьому напою надає молоко екстра гатунку, з якого виготовляється ряжанка, яким наше підприємство забезпечують найкращі фермерські господарства Полтавщини! Виробництво ряжанки на нашому підприємстві здійснюється способом , який ґрунтується на давніх українських традиціях приготування ряжанки в домашніх умовах, а саме: змішування молока з вершками, витримування молочної суміші при високій температурі на протязі не менше 3 годин,так званий процес пряження, охолодженні та сквашуванні молочнокислими культурами.

Завдяки ретельно підібраній сировині та традиційній рецептурі ряжанка ТМ «Гармонія», має приємний горіховий смак, карамельний колір та кремову текстуру. Виробництво цього напою контролюється спеціалістами на всіх етапах виробництва, починаючи від приймання сировини і закінчуючи готовим продуктом. Ось чому споживачі обирають ряжанку ТМ «Гармонія».

Тепер ви знаєте, що ряжанка – дійсно супер напій! Вона не тільки приємна на смак, а й корисна для всієї родини. Спробуйте починати свій день зі склянки ряжанки ТМ «Гармонія» і Ви побачите зміни у Вашому організмі на краще. 

З турботою про Вас, ТМ "Гармонія".

Записатися на екскурсію
Запрошуємо на екскурсію на завод ТМ «Гармонія», в м Лубни. Який шлях має здолати молоко, перш ніж воно перетвориться на сметану чи йогурт? Пропонуємо дізнатись про це на екскурсії. Ви заглянете в виробничі цехи, своїми очима побачите етапи виробництва молока та молочних продуктів. Екскурсія розрахована на учнів середньої і старшої школи, а також буде цікава дорослим.
Якщо хочете дізнатися більше, то залиште свої дані і ми Вам зателефонуємо!
Дякуємо. Найближчим часом ми з Вами зв'яжемося.